Latest

Technology

In Pekcan

Technology

En Yeni Teknoloji Pekcan'da

Seeking

Quality,

Easy Access

Quality

Aradığınız Kaliteye Kolay Ulaşım

27 Years

Experience

Experience

25 Yıllık Tecrübe

Our 25th Message

We, as PEKCAN FAMILY, have reached a valuable
25-year past, preserving our values in all circumstances.

We formed our 25-year reputation by our values, our quality and by your trust.

In these days that we are celebrating our 25th year, we are planning our coming years. As Pekcan Family, our target is to carry our success to future.

We will be giving you the best service with our current expertise.

As we always say ‘’We Are One, We Are Together, We Are PEKCAN FAMILY ‘’.

We thank all our team members, partners and customers in our 25th year.

News

We were in Aquanale 2019 Cologne Fair

We were in Aquanale 2019 Cologne Fair

We visited the Aquanale Pool Fair that took place between 05-08 November 2019 in Cologne, Germany.

View More
We celebrated the 50th year of Fluidra

We celebrated the 50th year of Fluidra

We celebrated the 50th year of FLUIDRA FAMILY on October 17,2019. In this special organisation, there were special water and luminous effects.

View More
We visited PISCINE 2019 Barcelona Pool Fair

We visited PISCINE 2019 Barcelona Pool Fair

We celebrated the 50th year of FLUIDRA FAMILY on October 17,2019. In this special organisation, there were special water and luminous effects.

View More

Bir İzmir havuz yapım firması olan Pekcan Havuz, 2010 yılında kurumsallaşma faaliyetlerine hız vermiş düzenli yaptığı fuar ziyaretleri sayesinde geliştirdiği ticari ilişkilerle 2011 yılında ithalat faaliyetlerine başlamıştır. Pekcan Havuz, tüm bu yapım hizmetlerinin yanı sıra başta havuz ekipmanları, spa sauna ekipmanları, havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, spa ve sauna malzemeleri tedarikini de geniş tedarik ağı ile kendi sağlamaktadır.
Güçlü tedarik zinciri ile beraber Pekcan Havuz, Poolline gibi sektörün çok bilenen, güvenilen ve tercih edilen havuz, spa, sauna ve bahçe ekipmanları ve malzemeleri markasını da oluşturmuştur. Bu özelliği ile beraber Pekcan Havuz, kendi markalı ürünlerinin ithalatını yapan ve teknik destek ve garantisini verebilen bir mühendislik ve uygulama firmasıdır.

Yine havuz ekipman ve malzemelerinin satışı içinde Pekcan İzmir Havuz Market Narlıdere ve Pekcan Çeşme Havuz Market Alaçatı, havuz, spa, sauna, Türk Hamamı, bahçe ekipmanları ve malzemeleri mağazalarını da faaliyete geçirmiştir.

İlk olarak İzmir ve Ege bölgesi için başladığı havuz yapım işini 26 senede kazandığı deneyim, başarı ve güvenle üst noktalara taşıyan Pekcan Havuz, internetin kullanımının yaygınlaşması ile beraber de yenilikçi vizyonuna uygun olarak havuzdayim.com online Havuz ekipmanları, malzemeleri, kimyasalları, sauna, spa ve bahçe ekipman ve malzemeleri üzerine bir online satış sitesini hayata geçirmiştir. Kısa sürede büyük ilgi gören havuzdayim.com ile beraber artık Pekcan Havuz, tüm Türkiye çapında yüzbinlerce kişiye en kaliteli havuz, spa, sauna ve bahçe ekipman, kimyasal ve malzemelerini en uygun fiyatlarla doğrudan ulaştırmaya başlamıştır.